Проєкти студентів
школи програмування для дітей Junior IT

від Junior IT- Школи програмування для дітей
Проєкти студентів школи Джуніор Айті:

Анімаційний ролик про Карла та ослика зробили студенти Мельников Ігор та Леліков Гліб під керівництвом викладача Цецори Олександра

Новорічне відео – вітання створили студенти Оверчук Денис, Воробйов Богдан та Лозовий Денис під керівництвом викладача Віталія Басюка.

Саму ідею відео вигадували разом, а вже моделі ролика створювали самостійно. Наприклад, руку-робота, яка розкладає подарунки у сани, як і самі сани Діда Мороза моделював Денис Оверчук. Дім Діда Мороза, засніжені ялинки, поштова скринька – робота Богдана Воробйова. Безліч різноманітних подарунків, конвеєр із подарунками, огорожу садиби зробив Денис Лозовий.

Ось так, у процесі створення проєкту та вивчається програма 3D Maya.

Курс навчання "Flash анімація"

Нарцисизм – стан одержимості визнанням оточуючих та задоволення від споглядання власної зовнішності – стає великою проблемою в наш цифровий вік.

Ці дії не такі нешкідливі, як здається, вони можуть формувати помилкове почуття самовпевненості або навіть призвести до нав’язливої поведінки. Чим більше любові та лайків ми отримуємо в соціальних мережах, тим щасливіше ми почуваємося. Однак подібна поведінка може стати передумовою для розвитку гостріших психологічних проблем у майбутньому. Як далеко може зайти одержимість?

Своє бачення цієї проблеми показав в анімаційному проекті “Люди” Едуард Терлецький – студент курсу “Flash анімація”, викладач – Єлизавета Безручко

Курс навчання "Графічний дизайн"

“Роблю лише те, від чого кайфую” – робота Дар’ї Гуні. Викладач Ірина Полякова

Курс графічного дизайну для дітей надає унікальну можливість молодим творчим студентам розвивати свої навички та творчий потенціал у галузі дизайну.
 
В рамках курсу діти вивчають основи графічного дизайну, включаючи колірну теорію, композицію, шрифти та елементи дизайну.
Курс навчання "Створення ігор"

Цей курс призначений для дітей, які хотіли б поринути у світ розробки ігор. Заняття будуть добрим стимулом розуміння основних процесів необхідних для  розробки ігор. Заняття в класі дозволяють поринути в цю атмосферу і повірити, що навіть одна людина здатна зробити гру самостійно. Цей курс не є остаточною точкою розвитку і необхідно буде працювати і ще раз працювати, але після нього вже буде точно відомо, в якому напрямку рухатися далі.

На заняттях діти познайомилися з одним із сучасних ігрових двигунів Unreal Engine 4. Змогли створити свою першу гру, внісши до неї частинку своєї індивідуальності. Познайомились із основами теорії програмування, зокрема із створенням матеріалів, основами системи частинок та освітлення, пост-обробкою процесів.

Нижче представлені роботи студентів, які створювали гру Pac-Man. Pac-Man – кругла жовта істота тільки з одним ротом. Завдання гравця – зібрати (з’їсти) усі білі точки на рівні, уникаючи зіткнень із привидами. Рівень закінчується, коли з’їдено всі крапки.

Єгор Трохимчук активно використовує переходи між рівнями у розробці гри, з грамотним застосуванням візуальних ефектів.

Микита Коновалов представив свій проект барвистим, динамічним з великою кількістю бонусів та ідей, які вже вміє втілювати в реальність, є своя стратегія, все продумано до дрібниць.

Паша Коновалов з великим ентузіазмом підійшов до проекту напередодні Нового Року та прикрасив своїх персонажів святковою атрибутикою! Ідея стала реальністю

Аліна Суворова виявила свою оригінальність та творчість у втіленні гри!

Єгор Судас показав свою креативність мислення. Трохи наполегливості та ще більші завдання будуть під силу. Тільки вперед!

Славік Гукалов ретельно підійшов до розробки гри, використовував вертикальний перехід від рівня до іншого. Молодець!

Для реєстрації оберіть зручний для вас месенджер