Всю роботу розбиваємо на невеликі етапи, якими проходить кожна конкретна задача. Наприклад, розробка сайту неможлива без створення дизайну, а верстка не може розпочатися без розробки. Контент можна вставити лише після верстки. А тестування є реальним після здійснення всіх попередніх етапів.
Для кожного завдання визначається виконавець та можуть призначатися ліміти. Наприклад, якщо на етапі дизайну встановлено ліміт 3, то розробник дизайну має мати три макети.
Кожне виконане завдання відправляється виконавцем на перевірку, вона надійде на наступний етап тільки в тому випадку, якщо ні клієнт, ні керівник не буде зауважень.
Картки завдань просуваються крок за кроком від одного етапу до іншого, при цьому кожен виконавець знає, що попередній уже зробив свою роботу до кінця. І цілком зрозуміло, що тепер має зробити наступний. В ідеалі завдання надходять до виконавців у стані повної готовності на етапах процесу. І нічого не потрібно уточнювати, і перепитувати.
Головні засади такої роботи:
- нове завдання не береться до виконання, доки не виконано попередню
- поточне завдання залишається у виконавця, доки не буде виконано.
Що ж до загальної кількості завдань, воно може бути яким завгодно і узгоджується членами команди перед початком процесу.