Програмування для дітей мовою Java

Для дітей 13-16 років
Java є мовою програмування та платформою обчислень. Існує безліч програм та веб-сайтів, які не працюють за відсутності встановленої Java, і з кожним днем кількість таких веб-сайтів та програм збільшується. Java відрізняється швидкістю, високим рівнем захисту та надійністю. Від портативних комп'ютерів до центрів, даних, від ігрових консолей до суперкомп'ютерів, що використовуються для наукових розробок, від стільникових телефонів до мережі Інтернет - Java усюди і використовується для всього!

Java – це одна з найуніверсальніших мов програмування, за його допомогою можна створювати програми та програми, ігри та бази даних, штучний інтелект та веб-додатки, використовувати для серверів та писати ПЗ, для обладнання. На цьому курсі ви вивчите основи роботи з Java, що це за мова, як з ним працювати, як писати код і де. Познайомтесь із синтаксисом мови, його правилами, попрацює з умовами, циклами, масивами, методами та списками, класами та об'єктами.

До кінця курсу, ви створите кілька власних програм та ігор, за допомогою ваших знань, можете створювати повноцінні проекти, зі зручним користувачем інтерфейсом, як захочете!

Курс програмування Java для школярів

1
Що вивчають на курсі
• Основи програмування на Java
• Змінні
• Логічні конструкції
• Поняття класів, функцій, циклів, масивів
• Спадкування, поліморфізм
• Основи об'єктно-орієнтованого програмування (ООП)
• Основи бази даних SQL.
2
Що учень буде вміти
• Визначати середовище Java та Eclipse IDE
• Створювати програми на Java
• Мати поняття про типи даних та засобів ООП, що використовуються в Java
• Керувати засобами взаємодії з користувачем Java
• Виявляти помилки, працювати над ними, виводити у Java-програмах
• За допомогою отриманих знань та навичок створювати ігри.
3
Що учень матиме
До кінця курсу учні створять кілька власних програм та ігор, за допомогою отриманих на курсі знань, зможуть створювати повноцінні проекти зі зручним користувацьким інтерфейсом!
ЯК ПРОХОДИТЬ

НАВЧАННЯ
3
У групах до 10 осіб
2
Програми розроблені з урахуванням віку дитини.
3
Заняття записуються і завжди є можливість повторити матеріал
1
Дається домашнє завдання для самостійної роботи
Group_299[1]
В особистому кабінеті розміщені всі навчальні матеріали
Group_301[1]
Заняття проводяться за розкладом як у будні дні, так і у вихідні
Group_299[1]
Розклад та викладач протягом курсу навчання не змінюються
Group_289[1]
Викладачі - практикуючі IT фахівці з досвідом роботи з дітьми понад 3 роки
certificate
Сертифікат
Після закінчення кожного навчання ми видаємо офіційний сертифікат
РОЗКЛАД
Online
Основні заняття у навчальному році
по середах з 16:00 до 17:45
по середах з 18:00 до 19:45
Школа м. Київ, м. Позняки, вул. Драгоманова, 17
Основні заняття у навчальному році
по середах з 16:00 до 17:45
по середах з 18:00 до 19:45
Школа м. Київ, м. Минская, вул Маршала Тимошенко, 13А
Основні заняття у навчальному році
по суботах з 16:00 до 17:45
по суботах з 18:00 до 19:45
ІНТЕНСИВНІСТЬ ТА

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ
9
Інтенсивність
Один раз на тиждень по два 60-хвилинні уроки з перервами на відпочинок.
10
Тривалість
Тривалість курсу за вибраним напрямком - 9 місяців
11
Старт навчання
Групи курсу навчання відкриваються протягом усього календарного року
8
Понад 8 років досвіду навчання дітей
2000
Студентів-випускників школи
8000
Понад 8000 індивідуальних та групових проектів
80/20
80% практики, 20% теорії
ПРО НАС КАЖУТЬ
Kateryna Tymoshenko
Read More
Найвідмінніша школа, моя дочка відвідує вже два роки. Особливо їй сподобався курс з дизайну у Ірини Полякової, робота була дуже цікава, викладач занурила їх у світ дизайну! Діти робили проекти, працювали в команді, кожен має свій шматок, свій внесок у спільну роботу.
Татьяна Тендитная
Read More
Якщо ваша дитина любить інформатику – їй сподобається у школі IT Junior! По-перше дуже приємні, молоді, креативні та доброзичливі викладачі! По-друге, багато цікавого! Графіка, фотошоп, програмування. Цікаво і хлопчикам, і дівчаткам! Син займається із великим задоволенням! Дякую!!!
Volodymyr Zheliazko
Read More
Дуже цікавий набір курсів яких немає в інших школах. Дитина займається на курсі C#/Unity і дуже задоволена викладачем Машею, яка знайшла підхід до дітей. 3 години уроку, проходить дуже швидко, дитина б із задоволенням займалася б ще один день на тиждень. Рекомендую всім!!!
Strekoza Str
Read More
Ми залишилися задоволені школою-в умовах карантину дуже швидко перебудувалися в режим дистанційного навчання, закінчували курс онлайн без дискомфорту та технічних збоїв.
Previous
Next
ПРОЄКТИ НАШИХ СТУДЕНТІВ
НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ

Сучасні освітні технології та платформи допомагають вивчати програмування вже з 3-4 років – раніше, ніж більшість дітей навчаються читати. Дитина вчиться швидше знаходити інформацію та ефективніше вирішувати завдання, активно розвиває логічне та алгоритмічне мислення. Ми починаємо навчати дітей основам програмування з 8-ми років

Навчання основам програмування, дизайну або створення ігор відбувається від простого до складного. Вся теорія відразу застосовується практично і студенти створюють проекти різного рівня складності. Розробка та презентація фінального проекту показує вміння самостійно застосовувати на практиці отримані знання.

Весь матеріал, що вивчається, знаходиться на навчальній платформі і доступний у будь-який час. Студент самостійно знайомиться з матеріалом пропущеного заняття та отримує консультацію викладача.

Можна обрати інший курс у тому напрямку або іншому. Базові знання у різних напрямках IT допоможуть дитині визначитися з вибором професії у майбутньому. Отримані навички також стануть корисними в будь-якій іншій обранній галузі подальшого розвитку. На консультації ми надаємо детальнішу інформацію.

Оплатити за навчання можна за посиланням або на реквізити в будь-який зручний для Вас час. Квитанція про сплату надійде на пошту, електронну адресу якої ви вкажете під час оплати.

У нас є знижки на навчання другої дитини в сім’ї, дітей з багатодітних сімей, а також студентам, які одночасно навчаються на декількох курсах. Також систематично проводимо акції. Інформація про акційні пропозиції розміщується на сайті.

Для реєстрації оберіть зручний для вас месенджер